Vila MAM
Omiš
(Split)


Česky Polski English

Safe stay in Croatia

Adresa a kontakty


Kontakty:

Majitel:Pan Ante Družić
Ulice: Milana Marušića 50
Město:21310 Omiš
Telefon:N/A
Mobil:00385 91 7610301
Skype:N/A
Viber:N/A

Vzdálenosti:

Moře:300 m
Pláž:300 m
Centrum:800 m
Supermarket:300 m
Banka:800 m
Lékárna:300 m
Doktor:300 m
Restaurace:800 m
Diskotéka:- m
Muzeum:- m
Marina:- m
Benzina:1000 m
Cesta:- m
Letiště:43000 m

Vítejte ve Vile Mam
Omiš (Split)


M Pokud vaše ideální dovolená zahrnuje i dózu adrenalinu, pak s příjezdem do Omiše definitivně neuděláte chybu. Téměř neexistuje aktivita na moři, vodě, horách či ve vzduchu, která se ve městě a jeho okolí nenabízí.
Skutečně není mnoho měst na světě, kde můžete ráno začít jízdou po rychlé řece, kolem poledne viset na 100 metrech vysokém laně uprostřed kaňonu Cetiny, navečer se s pomocí profesionálních instruktorů vyšplhat na vrchol hory a poté paragliderem skočit na překrásnou písečnou pláž, kde se na konci dne ještě stihnete i vykoupat. Když trávíte svou dovolenou v Omiši, je jen otázkou, kolik různých aktivit během jednoho dne může vaše tělo vydržet!
Ale buďte bez starosti, abyste si užili mnohé aktivity pod širým nebem, nemusíte být v dokonalé fyzické formě. Většina aktivit je přizpůsobena všem věkovým skupinám a dále vám přinášíme jen část bohaté nabídky adrenalinových zážitků v Omiši a okolí.

Zipline:
Zipline je jednou z nejnovějších novinek v turistické nabídce města a mnozí řeknou – jedna z nejzajímavějších. Během tříhodinového zipline dobrodružství vskutku jedinečným způsobem poznáte překrásný kaňon řeky Cetiny. Jak jedinečným, ptáte se? Více než 3 hodiny pohybu na 2 km dlouhých lanech, z nichž některá se nacházejí ve výšce více než 100 m – tak jedinečným.
Svoje zipline dobrodružství budete definitivně vyprávět svým přátelům dlouho po návratu z dovolené a k vyprovokování maximálního množství žárlivosti se nezapomeňte během výletu kaňonem jednou nebo dvakrát zastavit a fotografovat.

Tematické stezky:
Jednou z předností dovolené v Omiši jsou i dlouhé tematické stezky, které se díky snaze místních nadšenců každoročně rozšiřují. Dnes tedy existuje několik desítek stezek, kterými se můžete vydat – kamkoliv! Z centra Omiše se jen za několik hodin dobře upravenými stezkami můžete dostat na nejvyšší vrcholky okolních hor, do starých pirátských pevností, na překrásné vyhlídky nebo do mnoha pitoreskních vesniček. Ať už se vydáte kterýmkoliv směrem, najdete stezku, která vás nedotčenou přírodou odvede do takového skrytého místa, jaké nemůžete najít na žádných turistických mapách. Omiš je místo mnoha překvapení, je jen otázkou, jste-li dostatečně odvážní, abyste je všechny našli?

Hiking a Treking:
Město Omiš je obklopeno strmými horami. Omišská Dinara, Komorjak a Mosor po staletí sloužily jako přírodní ochrana před nepřítelem, zatímco dnes jsou tato pohoří ideálními místy pro horolezecké výlety. Kromě dobře označených tematických stezek určených rekreačním sportovcům, které jsou vhodné k výletům po celý rok, na horách kolem Omiše se každoročně na jaře koná a Jarní trekkingový pohár – setkání horských maratonů, na nichž se, kromě vytrvalosti, testuje i pohotovost a orientace v přírodě.
Jarní trekkingový pohár dnes tvoří tři soutěže - Imbertrek, Jesenice treking kup a jeden z nejstarších trekkingových závodů v Chorvatsku - Mosor Grebbening. Pohár každoročně přiláká do Omiše a okolí stovky profesionálních, ale i rekreačních sportovců, kteří soutěží na kratších a snazších etapách. Jarní trekkingový pohár je soutěž, která oslavuje přírodu a propaguje zdravý způsob života, a přestože se formálně jedná o závod, víc než čas, ve kterém projde danou etapu, je pro soutěžící důležitější doba, kterou stráví v horách ve společnosti přátel a rodiny. V tom je vlastně to pravé kouzlo trekkingu.
Zdroj: TZ Omiš

Vila Mam


D Villa MAM je nově postavená a moderní vila v malém středomořském městečku Omiš. Nabízí vše, co potřebujete pro velmi pohodlnou a luxusní dovolenou.Vila se nachází v klidném a naprosto soukromém prostředí na konci ulice, i když jen 10 minut chůze od centra Omiše a jen pár kroků od oblázkové pláže. Villa může ubytovat až 10 hostů, skvělé pro rodiny a větší skupiny, domácí zvířata jsou také povolena.
Úžasný výhled ze všech částí domu vás zve k relaxaci a sledování nádherného výhledu na moře a ostrov.
V přízemí nabízí vila 28m2 bazén se sluneční terasou, stolní tenis, kryté stravovací zařízení s tradičním grilováním a přímý vstup do vnitřní jídelny spojené s plně vybavenou kuchyní se troubou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, toustovačem, rychlovarnou konvicí varná deska, myčka a lednice.
K dispozici je také toaleta, koupelna se sprchovým koutem a obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV.
Ve spodním patře je ložnice č. 1 s manželskou postelí (180x200), samostatným lůžkem (90x200) a dětskou postýlkou ​​a vlastní koupelnou a herna s Play Station a stolním fotbalem, skvělé místo pro děti všech věkových skupin a také rozkládací pohovka. V horním patře jsou 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Ložnice č. 2 s manželskou postelí (180x200), ložnice č. 3 s manželskou postelí (160x200) a ložnice č. 4 se dvěma samostatnými postelemi (90x200), které lze v případě potřeby propojit.
K dispozici je také pračka, dětská postýlka a cestovní postel pro malé děti, které si můžete odložit kamkoli chcete, a dětská vysoká židle. Villa MAM je plně vybavena 9 klimatizačními jednotkami a topením v celém domě a ve všech 4 ložnicích, plně vybavenou kuchyní, venkovním grilem u bazénu, TV, bezplatným rychlým Wi-Fi a mnoha dalšími.
Má soukromý bazén s terasou orientovanou na moře, kde se můžete opalovat a lenošit na jednom z mnoha lehátek. Za domem máte hlídané parkoviště pro 3 auta. Objekt je oplocen.
Ve vile najdete veškeré pohodlí, které potřebujete, abyste si tento domov udělali daleko od domova.
Bydlíme na druhé straně města a chceme, aby naši hosté měli maximální soukromí, ale budeme tam pro ně v případě potřeby.
Rodina Družić

Vila Mam (10 osob)


1 Vila Mam
 Parkoviště
 Garáž
 Zahrada
 Bazén
 Gril
 Terasa
 Vlastní vchod
 Internet
 Domácí mazlíčci
 SAT-TV
 Trezor
 Pračka
 Klimatizace
 Topení
 Myčka nádobí
 Trouba
 Lednička
 Kouření
Ceny ubytování
Pro mobilní uživatele: Posunutím doleva/doprava zobrazíte celou tabulku

Vila Mam Omiš Chorvatsko
- m2
Hvězdičky
Počet
osob
01.06. - 30.06.
01.09. - 30.09.
01.07. - 31.08. 01.10. - 31.05.
1Vila Mam 215 m2
10 Cena na dotaz Cena na dotaz Cena na dotaz
Místní poplatky za ubytování, za parkování a za internet jsou zahrnuty v ceně.
Rezervační záloha: 30 %.
Sleva na delší nebo mimosezónní ubytování (dle dohody).
Ubytování je možné v den příjezdu od 14:00 hodiny.
Poslední den pobytu uvolní host vilu nejpozději do 10 hodin.

Zašlete nám Váš dotaz


Jméno *:
Adresa *:
E-mail adresa *:
Telefon:
Počet osob *:
Počet dětí *:
Příjezd dne *:
Odjezd dne *:
Zpráva:

* Tato pole jsou povinnáVaše komentáře

Děkujeme za
případné názory
či komentáře
Tady nás najdete

Vila Mam Chorvatsko

Omiš (virtuální prohlídka)
Polski


Villa Mam
Omiš (Split)

Kontakt: Pan Ante Družić
Adres: Milana Marušića 50, 21310 Omiš, Chorwacja
Telefon: N/A | Mobil: 00385 91 7610301
Ubytování Omiš
Morze: 300 m
Plaża: 300 m
Centrum: 800 m
Sklep: 300 m
- m2 Liczba osób 01.01. - 31.12.
1Villa Mam 215 m2 10 osoba Cena na żądanie
Kaucja za zakwaterowanie: 30 %.
Przyjazd po 14:00
Sprawdź do 10:00

Zdjęcia apartamentów można znaleźć w czeskiej sekcji na tej stronie (kliknij tutaj).

Zapytaj o zakwaterowanie

Imię i nazwisko *:
Adres *:
E-mail *:
Telefon:
Liczba osób *:
Liczba dzieci *:
Data przyjazdu *:
Data wyjazdu *:
Zgłoś:

* Te pola są wymagane

English


Villa Mam
Omiš (Split)

Contact: Mr. Ante Družić
Address: Milana Marušića 50, 21310 Omiš, Croatia
Phone: N/A | GSM: 00385 91 7610301
Holiday in Omiš Croatia
Sea: 300 m
Beach: 300 m
Center: 800 m
Potraviny: 300 m
- m2 Persons 01.01. - 31.12.
1Villa Mam 215 m2 10 persons Prices on request
The accommodation´s tax is included in the prices.
Discount for longer or out-season accommodation.
Departure: up to 10 hours
Arrival: after 14 hours

Photos of the apartments can be found in the czech section on this page (click here).

Send request about accommodation

Name *:
Address *:
E-mail *:
Phone:
Persons *:
Children *:
Arrival date *:
Departure date *:
Message:

* These fields are required