Dovolená v Chorvatsku

Apartmány a pokoje v Chorvatsku

Vítejte na stránce, kde si můžete vybrat svou vysněnou destinaci.
Užijte si příjemnou dovolenou v Chorvatsku!


Apartmány v Chorvatsku přímo od majitele

Levná dovolená a ubytování v Chorvatsku, Apartmány a pokoje přímo od majitele, Cestování do Chorvatska bez cestovky přímo u moře v soukromí, Dovolená se psem

O Chorvatsku:
Plocha státního území Chorvatska činí 56 594 km2 pevniny a 31 479 km2 pobřežních vod vhodných k jachtingu, plavání a potápění. Chorvatsko zaujímá většinu východního pobřeží Jaderského moře, které jako součást Středozemního moře proniká hluboko do nitra evropského kontinentu.
Úzký pás Dinárské horské soustavy odděluje středomořskou část Chorvatska od jeho středoevropské vnitrozemské části, která se rozprostírá od východního úpatí Alp na severozápadě po břehy Dunaje na východě, přičemž zahrnuje jižní část úrodné Panonské nížiny. Pokud vám nestačí krása těchto scenérii, tak vám odhalíme ještě něco: voda z kohoutku je pitná v celém Chorvatsku.

Prirodna raznolikost:
Od obala južnodalmatinskih otoka okupanih blagih suncem Jadranskoga mora do Dinare, najvišega planinskog vrha u Hrvatskoj, kroz močvare prepune biljnog i životinjskog svijeta ili sredozemnog šumskog bogatstva Mljeta... Prirodnim ljepotama Hrvatske ne nazire se kraj.
Uronite u ekološki najočuvanije dijelove Europe, o čemu svjedoči činjenica da je 10 % površine Hrvatske zaštićeno. Istražite osam nacionalnih parkova i jedanaest parkova prirode, među kojima se nalaze Plitvička jezera, jedino prirodno dobro pod zaštitom UNESCO-a. Prema podacima Europske komisije hrvatski Jadran najčišće je more u Europi, a neke od plaža na Jadranu svrstane su među najljepše u svijetu. Osjetite energiju tog zelenog raja uz povoljnu klimu i jedinstven životinjski svijet, kao što su bjeloglavi supovi, divlji konji, smeđi medvjedi ili delfini te biljni svijet s više od 3000 različitih vrsta na određenim lokacijama diljem Velebita i kvarnerskih otoka.
Ako se želite izgubiti, došli ste na pravo mjesto, a možda ćete tada pronaći i sebe.

Indamo - All rights reserved